OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » Novinky

Novinky

Vestax VCI-400TR last moment

Vestax VCI-400TRVestax VCI-400TR je limitovaná edice profesionálního čtyřkanálového MIDI kontroléru, speciálně navržená pro djský program Traktor. Kontrolér pracuje s upraveným hardware a firmware, optimalizovaným k maximálnímu využití programu Traktor PRO 2. Již na první pohled se liší svým luxusním designem.

4.9.2017 | Rubrika: Novinky

Výluka a odstávka e-shopu.

Výluka a odstávka e-shopuVážení zákazníci, oznamujeme vám že v období od 31.7. do 28.8.2017 proběhne odstávka e-shopu a současně celofiremní dovolená. V tomto období proběhne výměna serveru s aktualizací e-shopu a úpravy cenových hladin u celého sortimentu náhradních dílů.

3.7.2017 | Rubrika: Novinky

Prodej náhradních dílů

Prodej náhradních dílůOznamujeme změny, týkající se prodeje náhradních dílů Vestax: od září 2017 přestaneme prodávat náhradní díly jako samostatné zboží v ČR za koruny. Tento prodej přejde postupně pod zahraničního partnera, který jej bude provozovat na mezinárodním portále.

31.5.2017 | Rubrika: Novinky

Vestax HMX-05 last moment

Vestax HMX-05 Last MomentNepropásněte poslední příležitost, pořídit si japonská sluchátka Vestax HMX-05 Series. Hodí se skvěle k MIDI kontrolérům, mixážním pultům ale i pro jakýkoliv smartphone, kde zdůrazní brilantně audio signál, takže budete překvapeni, jak hezky vám najednou chytrý telefon hraje.

5.4.2017 | Rubrika: Novinky

Vestax VCI-380 mapping SSL

Vestax VCI-380 mapování pro SSLVychytávky pro MIDI kontrolér Vestax VCI-380, který byl navržen ve spolupráci s laboratořemi Serato Audio Research pro software Serato ITCH™ a Serato DJ. Dnes vám ukážeme, jak na mapování, pokud byste chtěli používat Vestax VCI-380 se Serato Scratch Live.

21.3.2017 | Rubrika: Novinky

Sledování oprav online a EET

Sledování oprav online & EETPřipravili jsme pro vás několik vylepšení. Ke sledování dostupnosti náhradních dílů, komponent a příslušenství byl zaveden dostupnostní datový feed. Dále můžete používat Sledování opravy online na základě odeslané servisní zakázky. A do třetice, jsme připraveni na druhou vlnu EET.

10.2.2017 | Rubrika: Novinky

Doprava zdarma

Akce Doprava zdarmaLednová prodejní akce vám nabízí příležitost ušetřit za dopravu. Využijte naší akci "Doprava zdarma" na cokoliv, která platí pro všechny objednávky na našem e-shopu. Při nákupu získáte bonus v podobě dopravy zdarma. Platí pouze do 2. února 2017. Objednejte hned a ušetříte!

10.1.2017 | Rubrika: Novinky

Provozní doba na přelomu roku

Provozní doba na přelomu rokuS nadcházejícími vánočními svátky a blížícím se koncem roku 2016 si vás dovolujeme informovat o provozní době před a po vánočních svátcích a na přelomu roku 2016 / 2017. Informace se týkají maloobchodního prodeje e-shopu i distribuce velkoobchodu.

6.12.2016 | Rubrika: Novinky

Originální náhradní díly

Originální náhradní dílyNa počátku letošního podzimu se naše společnost rozhodla k razantnímu kroku směrem k optimalizaci skladových zásob produktů a náhradních dílů. Cílem je zajistit maximální dostupnost originálních dílů Vestax Japan (crossfadery, slide fadery, dial fadery apod). 

5.12.2016 | Rubrika: Novinky

Vestax SPIN pro MAC

Vestax Spin VMIDI setVestax SPIN se naposledy představil ve své derniéře. Pro uživatele Apple je to známý a populární DJ dvoukanálový MIDI kontrolér s integrovanou zvukovou kartou a intuitivním softwarem djay s licenčním klíčem a MIDI rozhraním pro iOS VMIDI v jediném balíčku.

7.11.2016 | Rubrika: Novinky

Informace pro zákazníky

Informace pro zákazníkyInformace pro naše zákazníky o aktuálních změnách, platných od října 2016, o tom jak se vyhnout problémům při servise produktů, o nejčastějších dotazech a kde nalézt odpovědi a o servisním centru Vestax a jak nejrychleji objednat opravu.

2.10.2016 | Rubrika: Novinky

Rozšíření sortimentu náhradních dílů

Rozšíření sortimentu náhradních dílůRozšířili jsme sortiment náhradních dílů, které lze zakoupit přímo, aniž byste museli celý výrobek předávat do autorizovaného servisu. Vycházíme tím vstříct požadavkům mnoha zákazníků, kteří tuto alternativu dlouhodobě preferují. Od této chvíle je možné v našem e-shopu vybírat z bohaté nabídky originálních náhradních dílů Vestax.

8.9.2016 | Rubrika: Novinky

Úprava provozní doby

úprava provozní dobyDůležité oznámení: Od 25.7.2016 do 7.82016 bude probíhat v naší společnosti změna technické infrastruktury a od 22.8.2016 plánované dovolené a inventury, proto budeme mít zavřeno. (EN) Dear customers, please take attention to this announcement.

20.7.2016 | Rubrika: Novinky

Upgrade gramofonu PDX-2000

Upgrade gramofonu PDX-2000Japonský výrobce pro gramofony PDX-2000 vyrábí speciální hardwarový kit VK-2300 PRO. Pomocí tohoto kitu můžete stávající gramofon upgradovat na vyšší model s možností detailního ovládání parametrů pitch control pomocí čtyřsměrného joysticku Pitch Bend & Ultra Shift nebo zobrazování hodnoty pitch control.

27.6.2016 | Rubrika: Novinky

Jak zacházet s MIDI kontroléry

Jak zacházet s MIDI kontroléryStále rostoucí fenomén používání DJ MIDI kontrolérů při live produkcích nebo při hudební tvorbě ať již doma nebo ve studiu sebou přináší  řadu otázek, kterými nás průběžně zahrnujete. Na některé zásadní otázky se pokusíme v tomto článku odpovědět.

2.5.2016 | Rubrika: Novinky