OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » Environment

Environment

Asekol

asekolSpolečnost je členem sdružení ASEKOL zajišťující zpětný odběr elektrozařízení prostřednictvím sítě sběrných míst a financování zpětného odběru a odděleného sběru elektroodpadu.

RoHS

RoHSVšechny naše nové produkty, pocházející ze zemí mimo státy EU a které distribujeme v České republice, splňují direktivitu RoHS, zakazující použití nebezpečných látek v elektrických a elektronických výrobcích.

Ecobat

ecobatNa náš trh dodáváme přenosné baterie a akumulátory a současně zajišťuje zpětný odběr dodávaných přenosných baterií a akumulátorů prostřednictvím oprávněného kolektivního systému ECOBAT.

Eko-kom

eko-komSpolečnost se zapojila do systému EKO-KOM, zajišťující zpětný odběr, třídění a využití odpadů z obalů a podílející se na financování nákladů spojených se sběrem, svozem, tříděním a využitím obalového odpadu.

Zelená energie

Zelená energiePodporujeme projekt Zelená energie Skupiny ČEZ, který se zaměřuje na podporu prospěšných neziskových projektů, přispívajícím k ekologicky šetrným řešením s využitím obnovitelných zdrojů energie.