OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » Záruční podmínky » Záruční listy

Záruční listy

Každý výrobek Vestax, který byl dovezen a distribuován naší společností, výhradním dovozcem a distributorem značky Vestax pro Českou a Slovenskou republiku, byl opatřen originálním záručním listem - certifikátem osvědčením o původu a jakosti výrobku a prohlášením o shodě. Všechny výrobky Vestax nesou označení CE, což je značka shody (Conformité Européene). Dokumenty vydané výrobcem Vestax Corporation jsou součástí originálních manuálů, přiložených k výrobkům.

Platný záruční list musí být na druhé straně vyplněn. Doporučujeme při zakoupení výrobku Vestax zkontrolovat, je-li přiložen originální záruční list. Prodávající může namísto originálního záručního listu výjimečně vystavit jen doklad o zakoupení zboží. Tato výjimka je podmíněna dvěma skutečnostmi: 

1. Prodávající neposkytuje delší záruku než tu, jaká je stanovená zákonem. Pokud totiž poskytuje záruku delší, ze zákona musí záruční list vždy vydat. 

2. Umožňuje- li to povaha věci.

Záruční list naší společnosti Audimpex - výhradního dovozce a distributora značky Vestax pro Českou a Slovenskou republiku, je přiložen ke každému výrobku značky Vestax, který byl naší společností oficiálně dovezen a uveden na trh v České a Slovenské republice od 1.9.2012. Bez tohoto originálního záručního listu nepřijímáme reklamace v záruce, pokud kupující neprokáže, že výrobek zakoupil u naší společnosti nebo námi autorizovaného dealera (seznam autorizovaných dealerů značky Vestax v ČR naleznete na našich webových stránkách v sekci Servis a podpora » Kde koupit. Záruční list lze vyjímečně nahradit dokladem o zakoupení zboží, který obsahuje veškeré identifikační údaje a to zejména datum prodeje a výrobní číslo produktu. Audimpex nepřebírá záruky za produkty značky Vestax dovezené individuálně ze zahraničí nebo uvedené na trh neautorizovanými prodejci. Více o problematice v sekci Nejčastější dotazy (kategorie dotazů Servis).