OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » Obchodní informace » Platební možnosti

Platební možnosti

Přehledný popis, jak zaplatit za zboží a služby. Tyto informace jsou určeny pro vás, pokud jste koncový uživatel, spotřebitel nebo podnikatel (fyzická nebo právnická osoba) obchodní partner. Změny bez předchozího upozornění vyhraženy.

 

PLATBY ON-LINE

GoPay payment  
 • GoPay systém je jednou z nejoblíbenějších EU platebních brán. Integruje v sobě různé druhy online platebních metod včetně platebních karet.
 • Při platbě online na našem eshopu po dokončení objednávky stisknutím tlačítka "Zaplatit GoPay" budete automaticky přeměrováni na SSL zabezpečenou platební bránu systému GoPay. Podrobnější informace o platebním systému a platební bráně GoPay naleznete zde.

BEZPEČNOST PLATEB

Náš obchod podporuje mojeID  
 • mojeID náš server a eshop podporuje službu mojeID. Služba mojeID je kompatibilní s mezinárodním formátem OpenID.
 • Nebudete muset pamatovat desítky přihlašovacích jmen a hesel na nejrůznější webové stránky a jiné eshopy. Bude vám stačit jediné jméno a heslo, které vám umožní bezpečně se přihlásit na vaše oblíbené stránky a eshopy z kteréhokoliv počítače nebo mobilního zařízení. Více naleznete zde.

 

Verified by VISA  
 • Verified by Visa. Náš e-shop v rámci platební metody PayPal a GoPay používá zabezpečení Verified by Visa.
 • Toto zabezpečení chrání při nakupování po internetu Vaši kartu zaprvé osobní zprávou a zadruhé osobním tajným heslem. Nakupování samotné je ovšem velmi jednoduché a navíc naprosto bezpečné. Všechny výhody služby zabezpečení Verified by Visa přehledně naleznete zde.

 

MasterCard SecureCode  
 • MasterCard SecureCode. Podporujeme službu speciální zabezpečovací technologie pro online nákupy s názvem MasterCard® SecureCode™.
 • Díky tomuto systému, který je možné navázat přímo na platební kartu, lze platit online i kartami, které běžně platbu přes internet neumožňují. Všechny výhody mezinárodní služby elektronické ochrany internetových plateb MasterCard® SecureCode™ přehledně naleznete zde.

 

SSL Certified Secure Transaction  
 • SSL Protection Certified. Náš e-shop a web jsou zabezpečeny světově uznávanou autoritou GeoTrust® Inc. CA, USA, vlastním SSL certifikátem.
 • SSL certifikát 128-bit chrání při nakupování na e-shopu a odesílání dat proti odposlechu nebo neoprávněnému zneužití osobních údajů. SSL certifikát zajišťuje vyšší bezpečnost při prohlížení stránek které jsou provozovány na nejnovější verzi protokolu HTTP/2. Více informací naleznete zde.

OSTATNÍ ZPŮSOBY PLATEB

Platby v hotovosti  
 • Hotovost. Zboží zaplatíte hotově při osobním převzetí zboží při dodání naší firemní dopravou. Určeno pouze pro smluvní obchodní partnery (SOP).
 • Tento způsob lze využít pouze v případě, že jste naším registrovaným SOP, držitelem zákaznické VIP karty PFA a splňujete ustanovení Obchodních podmínek pro tento způsob úhrady. Zboží při převzetí uhradíte v hotovosti. Více informací viz sekce Obchodní podmínky.

 

Platba dobírkou při dodání  
 • Dobírka. Určeno pro naše stálé zavedené zákazníky. Zboží zaplatíte přepravci při dodání. Neplatí pro nové zákazníky u prvních třech objednávek.
 • U přepravní služby PPL lze zboží na dobírku uhradit též platební kartou. Platebním terminálem jsou vybavena všechna vozidla PPL CZ, využívající ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. platební terminály. Podrobnosti o tomto způsoby úhrady najdete v sekci doprava zboží.

 

Platba bankovním převodem  
 • Převod. Po přijetí objednávky vám bude emailem zaslána výzva k úhradě za zboží na náš bankovní účet převodem. Jednoduchá a bezpečná platba.   
 • Pokud máte účet vedený u Komerční banky, zúčtujeme vaši úhradu do 60 minut (služba se nevztahuje na hotovostní vklady a expresní linku). V ostatních případech může trvat připsání vaší platby na náš bankovní účet 1-2 pracovní dny dle typu vaší banky. Bankovní spojení naleznete zde.

ELEKTRONICKÁ EVIDENCE

Zákon o evidenci tržeb (úplné znění)  
 • Elektronická evidence tržeb. Příslušné platby jsou ve smyslu Zákona 112/2016 Sbírky vedeny v režimu Elektronické evidence tržeb (EET).
 • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Podrobnosti o Zákonu o evidenci tržeb najdete ve Sbírce zákonů zde.