OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » O společnosti » Kontakty

Kontakty

Nejlepším způsobem, jak se s námi spojit je použít naše kontaktní formuláře. Dříve však, než se nás zeptáte, podívejte se prosím na nejčastějí otázky, které nám již položili zákazníci před vámi. Je totiž pravděpodobné, že odpověď na váš dotaz naleznete v sekci FAQ a nebudete muset dále ztrácet čas novým dotazováním. Nejčastější dotazy FAQ naleznete přímo zde.

 

CUSTOMER SUPPORT

Nejrychlejší způsob jak se s námi spojit. Nenašli jste odpověď na svou otázku v centru odpovědí FAQ ? Víc hlav víc ví. Společně najdeme odpověď, nebojte se zeptat. Dotaz na vaši objednávku, cenu, popřípadě jaké jsou možnosti objednání.  Zeptejte se na Customer Support.

 

TECHNICAL SUPPORT

Získejte pomoc s instalací hardware a software, zprovozněním nového výrobku nebo upgrady vybraných produktů. Pokud budete potřebovat odbornou pomoc se svým produktem Vestax, vyhledejte nápovědu v sekci FAQ nebo nás kontaktujte pomocí formuláře Helpdesk.

 

SERVICE SUPPORT

Máte-li jakýkoliv dotaz, týkající se záručního a pozáručního servisu nebo opravy přístroje značky Vestax v České republice a na Slovensku, objednání opravy nebo odeslání zboží k reklamaci, obraťte se na Servisní centrum Vestax. Kontaktujte naše Servisní centrum Vestax.

 

ADMINISTRATION

Našli jste nějakou chybu na našem webu? Pokud jste zjistili chybu v našem e-shopu, nefunkční odkaz, chybný popis produktu nebo nepřesný údaj, chybějící cenu popřípadě nekorektní chování HTML stránky nebo její součásti, pošlete prosím  Hlášení pro administrátora webu.

 

B2B SALES SUPPORT

Potřebujete řešit telefonicky obchodní nebo administrativně provozní náležitosti, chcete konkrétní obchodní nabídku anebo máte zájem o obchodní spolupráci? V takových případech  se obraťte na naši telefonické linky B2B obchodní a marketingové podpory. Kontakt najdete tady.

 

HELPDESK LINE

Potřebujete poradit v technické záležitosti, potřebujete odbornou konzultaci anebo máte konkrétní technický dotaz k vašemu produktu? Jste-li registrovaný zákazník s kartou Vestax PFA, využijte přímé telefonní linky Technické podpory Helpdesk. Kontakt najdete tady.