OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » O společnosti » Kontakty

Kontakty

Pro rychlé vyřešení  vašeho konkrétního požadavku  vám doporučujeme použít naše  kontaktní formuláře Zákaznická nebo Technická podpora. Dříve, než se nás zeptáte, podívejte se na najčastějí otázky, které nám položili zákazníci před vámi. Je možné, že i vaši odpověď naleznete přímo a nemusíte ztrácet čas vlastním dotazováním. Nejčastější dotazy naleznete zde.

 

CUSTOMER SUPPORT

 

Zvýrazněné položky jsou povinné.

 

TECHNICAL SUPPORT

Získejte pomoc s instalací hardware a software, zprovozněním nového výrobku nebo upgrady vybraných produktů. Pokud budete potřebovat odbornou pomoc se svým produktem Vestax, vyhledejte nápovědu v sekci FAQ nebo kontaktujte Helpdesk a naši specialisté vám poradí. Podmínky používání služby jsou v Obchodních podmínkách. Pro přímé spojení použijte prosím výhradně tento formulář Helpdesk.

 

SERVICE SUPPORT

Máte-li jakýkoliv dotaz, týkající se záručního a pozáručního servisu nebo opravy přístroje značky Vestax v České republice a na Slovensku, obraťte sa na Servisní centrum Vestax prostřednictvím příslušných formulářů Dotaz pro servis nebo Servisní protokol pro online objednání opravy nebo odeslání zboží k reklamaci popřídě k dalším požadavkům týkajícím se servisu. Kontaktujte naše Servisní centrum Vestax.

 

ADMINISTRATION

Našli jste nějakou chybu v našem obchodě? Pokud jste zjistili nějakou chybu na našich webových stránkách nebo v našem e-shopu, nefunkční odkaz, chybný popis produktu nebo nepřesný údaj o výrobku, chybějící denu popřípadě nekorektní chování HTML stránky nebo její součásti ve vašem prohlížeči, obraťte se přímo na Administraci obchodu. Kontaktujte nás pomocí Hlášení pro administrátora webu.

B2B SALES SUPPORT

QR kód - OBCHOD
telefon       00 4206 0850 6535
e-mail       obchod (at) audimpex.cz
provozní doba       MO-FR    11AM - 04PM

HELPDESK PAID LINE

QR kód - SUPPORT
telefon       00 4206 0850 6586
e-mail       helpdesk (at) audimpex.cz
provozní doba       MO-FR    11AM - 04PM