OK

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

Home » ® » Proč autorizovaný prodejce Vestax

Proč autorizovaný prodejce Vestax

Snažíme se neustále zdokonalovat obchodní síť autorizovaných prodejců Vestax. Jedině tato síť autorizovaných prodejců vám poskytuje plnou garanci všech výhod a záruk, spojených s nákupem japonské značky Vestax. 

PROČ KUPOVAT U AUTORIZOVANÝCH PRODEJCŮ

  • veškeré produkty, které u prodejců můžete koupit, pocházejí z oficiálního zastoupení společnosti Vestax.
  • zaručená jistota původu a jakosti zboží, pocházejícího výhradně z oficiálního dovozu.
  • prověřená garance odborných znalostí prodejců a poradenství při nákupu.
  • garance servisní podpory po celou dobu trvání záruky.
  • na zboží zakoupené u autorizovaného prodejce se vztahuje i garance pozáručního servisu.
  • u autorizovaných prodejců vám garantujeme bezproblémový průběh nákupu. Jakýkoliv případný problém vyřešíme za vás, stačí nás kontaktovat. Máme zájem spolupracovat pouze s kvalitními a seriózními partnery.
  • autorizovaní prodejci mají neustále k dispozici odbornou pomoc ze strany našeho technického supportu a proto zákazník vždy dostane správnou a úplnou odpověď na případný dotaz.

 

Pokud si nejste jisti, zda-li nakupujete u ověřeného autorizovaného dealera / resellera Vestax Česká a Slovenská republika, obraťte se na naše obchodní oddělení, které vám poskytne veškeré potřebné informace. Produkty prémiové značky Vestax prodává v České republice a na Slovensku pouze několik pečlivě vybraných a důkladně prověřených prodejců, kteří splnili náročné požadavky na reseller / dealer obchodní partner Vestax. U nich vám garantujeme prodejní podporu a především kvalitní zákaznický servis značky Vestax. 

Pokud nebudete s vaší poptávkou uspokojeni u výše uvedených obchodních partnerů, produkty značky Vestax je možné zakoupit také ve specializovaném e-shopu Vestax CZ.

 

Upozornění pro zákazníky: nedoporučujeme nakupovat produkty Vestax u jiných, než autorizovaných prodejců zde uvedených. Vyhnete se tak případným pozdějším komplikacím s uplatněním záruky, servisu i technické podpory. Podrobnosti naleznete v sekci Nejčastější dotazy 


zpět na seznam prodejců