OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Audimpex » O společnosti » Vestax Japan megastore of spare parts

Vestax Japan megastore of spare parts

logo VestaxSpolečnost  je výhradní dovozcem a distributorem japonské značky Vestax v regionu střední a východní Evropy. V České a Slovenské republice zajišťuje také záruční a pozáruční servis. Kromě standardní distribuční činnosti poskytuje poradenskou a konzultační činnost v oboru, projektuje návrhy a rozpočty nových instalací, zajišťuje rekonstrukce a modernizace stávajících podniků, garantuje značkový záruční a pozáruční servis, nabízí finanční služby klientům. Součástí našich služeb je individuální zakázková výroba, který je přímo napojena na výrobní firmy a tudíž nabízí nejkvalitnější možnosti technické podpory našim klientům.

Jsme si vědomi, že zákazník je vždy na prvním místě, a proto je naším pravidlem, že prodejem naše služby nekončí nýbrž začínají. Velký důraz klademe na servisní zajištění a záruční podmínky. Produkty, které nabízíme, máme vždy ověřené a za jejich spolehlivost a technické parametry vždy ručíme. V rámci testování nových produktů spolupracujeme s našimi odborníky, zvukaři, hudebními producenty a diskžokeji, kteří se zařízením většinu času pracují a jejich náměty a připomínky jsou vždy rozhodující pro to, zda-li dotyčný produkt zařadíme do naší hlavní nabídky a doporučíme jej našemu zákazníkovi. Při výběru produktů do našeho sortimentu klademe rozhodující důraz na technickou kvalitu. Produkty, které by nesplňovaly naše kvalitativní požadavky, nezařadíme do hlavní prodejní nabídky. Důležité jsou pro nás také reference tuzemských a zahraničních uživatelů. I váš názor nás zajímá. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a snažíme se vyjít vstříct konkrétním požadavkům, na rozdíl od jiných firem, kde zákazník vystupuje pouze v roli anonymního čísla v databázi. My naše zákazníky známe osobně a víme, co potřebují.

Společnost soustředila špičkové odborníky z oboru, kteří jsou připraveni poskytnout vám coby potenciálním zákazníkům nadstandardní klientský servis. Během období dvou desetiletí naši specialisté nasbírali velké množství zkušeností a znalostí, které vám nyní nabízejí. Přejeme si, aby i vy jste se stali našimi spokojenými zákazníky.

 

ENVIRONMENT

Ve všech aktivitách podporujeme ekologické záměry a snahy, vedoucí k harmonickému soužití člověka s přírodou a ochraně životního prostředí. Klademe důraz především na distribuci ekologicky šetrných produktů, zmírňování dopadů produkce na životní prostředí a zavádění procesů recyklace. Zvyšováním povědomí zaměstnanců v oblasti ochrany životního prostředí jsou naši pracovníci  systematicky vedeni k cílevědomému snižování spotřeby energií, k redukci produkce odpadů a zajištění jejich recyklace. Firma v maximální míře používá produkty, vyrobené z recyklovaných materiálů. Veškeré aktivity v oblasti environmentální politiky firmy naleznete v samosatné sekci  Environment.

 

OBCHODNÍ ÚDAJE

Veškeré údaje pro obchodní styk společnosti naleznete na samostatné stránce  Obchodní údaje.

 

PARTNERSTVÍ

 

BMW Apple Helios DAS HK ČR
 
Firma používá automobily BMW Firma využívá v práci počítače Apple® Firemní informační systém Helios Pojišťovna právní ochrany DAS Hospodářská komora České republiky